zeminkaplamakalıpları,duvarkaplamakalıpları,zeminkaplama,zeminkalıpları,patika,yol,adım,adımtası,park,bahce,parkbahcedekor,kayra,kalıp,yürüyüşyolu,zemin,yolkalıbı,
  • https://www.facebook.com/pages/parkbahcedekorcom/1448599345449927?sk=likes
  • https://twitter.com/parkbahcedekor
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PARK BAHCE DEKORASYON 

Hakkımızda

2009 yılında Bursa da  inşaat sektörüne izolasyon uygulama aşamasıyla hayata başlayan nilen yapı sektörde ki malzeme ve işçilik konusunda kaliteden taviz vermeden dört yıl boyunca Bursa ve Balıkesir Bandırma Edremit bölgelerine uygulama sürecinde hizmete devam etmiştir.

Uygulama ile hayata başlayan nilen yapı izolasyon zaman içerisinde malzeme tedarik konusunda ve müşteri talep doğrultusunda satış departmanına yönelmiş ve müşterilerine izolasyon mantolama çatı kaplama demir konstrüksiyon malzeme tedariğinde de yardımcı olmuştur.

 2013 yılında nilen yapı geçmişten gelen metal kalıp tecrübesini ve bina dekorasyon uygulama ve malzeme tedarik eksikliklerini birleştirmiş ve siz müşterilerimiz için park ve bahcelerinizin evinizin iç ve dış dekorunu farklı dizaynlar güzel görünümler yaratmak için parkbahcedekor.com hayata geçirilmiştir.

Parkbahcedekor.com Türkiye de bahce dekor kalıp dizaynında farklı kalıp tasarımlarına imza atmaktadır. Uygulaması kolay pratik ekonomik kalıpların üretimini yapıp siz müşterilerimize sunmaktadır.

Yaşam alanlarınızın dizaynını değiştiren pratik bir uygulama sunan kalıplarımız siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı şekillerde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yeniliklerin ve çevrenizin dekorunu en güzel şekilde değiştirebilmek için her gecen gün kendimizi sizlerinde desteği ile geliştirmekteyiz.

Parkbahcedekor.com usta olsun veya olmasın herkesin hakkı olan güzel bir cevresi olması için pratik ekonomik uygulaması kolay yeni kalıplar üretmeye devam edecektir.   

 

 

                                                                                                       www.parkbahcedekor.com

                                                                                                                       Savaş URAL